Büszkeség számunkra, amikor több gyermek és csapat is képviseli iskolánkat egy-egy versenyen. Nem volt ez másként márciusban sem, amikor diákjaink több csapattal is részt vettek a Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola német vetélkedőjén. Végzőseink utoljára mérettethették meg magukat ezen a versenyen és számot adva könnyűzenei műveltségükről az előkelő II. helyen végzett Fekete Csanád (8.a) és Márhoffer Tibor (8.b) alkotta csapat. Büszkék vagyunk rátok!






