Örömmel számolok be a 4.b osztályos tanulóink szép rajzpályázati eredményeiről. A Cecei Illyés Gyula Általános Iskola által meghirdetett „Kacor király” rajzpályázaton elismerő oklevélben részesült Kópis Léna, Drapos Bianka és Tóth Emma Viktória.
Szintén kiemelkedő sikert értek el diákjaink a Fejér Vármegyei Pedagógiai Szakszolgálat Dunaújvárosi Tagintézménye által meghirdetett „Legjobb dolog az iskolámban” rajzpályázaton: Tóth Emma Viktória Arany ceruza minősítést kapott, míg Kópis Léna és Németh Eleonóra Ezüst ceruza minősítésben részesült.
Gratulálok a tanulóknak a szép eredményekhez, és további sok sikert kívánok nekik!
Görbe Orsolya







