Április 21-én iskolánk alsó tagozatos diákjai egy különleges programon vehettek részt a Lázár Ervin Program keretében. A Lóca együttes vidám, interaktív műsorral érkezett hozzánk, amelybe a gyerekek nemcsak hallgatóként, hanem aktív résztvevőként is bekapcsolódhattak. A zenészek játékos módon vonták be a diákokat, így mindenki felszabadultan élvezhette a zenét és a közös táncot, ami a program egyik fénypontja volt. A tornatermet hamar betöltötte az ének, a nevetés és a mozgás öröme. Ez a zenés foglalkozás közelebb hozta a népzenét és a gyermekdalokat a gyerekekhez, és egy vidám, közös élményt nyújtott számukra. Bízunk abban, hogy a program sokak kedvét meghozta a zenéléshez.
(Márokné Szatmári Ilona)






