Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2024 8

   


„Disznóvágás készül,

Vidám téli ünnep…”

Idén 10. alkalommal került megrendezésre iskolánkban a Mezőfalvi Gazdakör jóvoltából a falusi disznóvágás projektnap. Ezen a napon diákjaink a disznótartás és húsfeldolgozás állomásaival ismerkedhettek meg. Új ízek, ételek és illatok vették körül a gyerekeket. Olyan gasztronómiai túrán barangoltunk, mely diákjaink megszokott napi étkezésétől különbözik. Szalámis, kolbászos kenyérrel indult a nap, amihez nélkülözhetetlen hozzávaló Zsákovics Ági néni teája. Majd a feldolgozási folyamatokat kísértük végig, a nap zárásaként pedig a polgármester úr által készített gyöngyöző húslevest ettünk, majd a finom pörköltet, a zamatos sült húst, hurkát, kolbászt és az elmaradhatatlan finomabbnál finomabb süteményeket fogyasztottuk el a Szülői Munkaközösség jóvoltából. Ebből a széleskörű összefogásból nemcsak iskolai közösségünk, hanem maguk a szervezők, lebonyolítók is profitáltak. Ugyanis az a sok csillogó gyerekszempár, a széles mosoly és az üres tányérok, mind, mind azt mutatja, hogy igenis szükség van mai világunkban ezekre az egymást támogató, segítő és értéket közvetítő összejövetelekre. Köszönjük a Mezőfalvi Gazdakör tagjainak és családjaiknak, ennek a szép hagyománynak a megtartását és a Szülői Munkaközösség segítő közreműködését!

disznovagas

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

9x badge 2024 kicsi

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola