Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2024 8

   


"Aki Márton napkor libát nem eszik, egész évben éhezik!"- tartja a mondás. Ennek szellemében szerveztük meg a Márton-napi projektünket a mezőfalvi Tájházban a Német Nemzetiségi Önkormányzat támogatásával, amit ezúton is köszönünk. Már több éves hagyomány iskolánkban, hogy délelőtt a Tájházba vonulnak a csoportjaink, ahol felelevenítjük a naphoz fűződő szokásokat, Szent Márton életét, munkásságát, mind németül, mind magyarul. Ezúttal minden osztályra egy kvíz feladat is várt, majd pedig libakereséssel zárták a programot. 48 kisliba bújt el a kertben, amit nagy lelkesedéssel és izgalommal kerestek a gyerekek. Végül libazsíros kenyérrel, mézeskaláccsal és Ági néni elmaradhatatlan teájával kínáltuk a résztvevőket. Nagy örömünkre, ebben az évben az óvodásaink is ellátogattak a rendezvényünkre, amiért nagyon hálásak vagyunk! Köszönjük mindenkinek a segítségét, aki bármilyen módon hozzájárult a program sikerességéhez! Külön köszönet a libáért, amely megkoronázta a rendezvényünket!

A kvíz feladatot az alsó tagozatban azonos pontszáma lapján a 2. a és a 4. b osztály, a felső tagozatban pedig az 5. a osztály nyerte, akiknek nyereménye 1-1 torta volt, stílusosan liba motívummal. Köszönjük Árva-Szabó Ágnesnek a torták elkészítését.

Idegen nyelvi munkaközösség

Marton nap 2023

Marton nap 2023 2

Marton nap 2023 3

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

9x badge 2024 kicsi

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola