Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


A 12-13 évesek októberbe kétszer versenyeztek Kaposváron.

Előszőr a területi selejtezőn mérték össze tudásukat, ahonnan Nagy Erik (32), Csőregi Zalán (46), Nagy Botond (63), és Éva Bence (85+) végzett tovább jutást érő helyen. Nem pihenhettek sokáig hiszen a következő hétvégén már az országos mezőnyben kellett számot adni felkészültségükről.

Éva Bence súlycsoportjában az indulók száma miatt körmérkőzéses rendszerben zajlottak a küzdelmek. Két győztes, és két elszenvedett vereséggel harmadik helyen zárt. Nagy Botond FTC-s, és dunaharaszti ellenfelét legyőzte, majd a döntőbe jutásért zalaegerszegi, bronzéremért kispesti ellenfele győzte le.

Serdülő diákolimpia

Betegségek miatt csak Domján Mihály (63) utazott el Tatabányára, ahol az első mérkőzésén verséget szenvedett. Legyőzője nem jutott a döntőbe, így Misi vigaszágon nem folytathatta a küzdelmeket.

A lányok versenyét Kiskunfélegyházán rendezték.

Pupp Viktória, aki már a Kozma István Akadémia tanulója 62 kilógrammosok mezőnyében állt rajthoz. Első mérkőzését orosházi ellen 5:0, második mérkőzését tököli ellen 10:0, bárándi ellen 10:0, püspökladányi ellen szintén 10:0 pontozásos győzelemmel zárta. Viktória ellenfeleinek még pontot sem adva lett diákolimpiai aranyérmes a serdülő korcsoportban.

 birko5

Gyermek gála

A birkózással még csak ismerkedő gyerekek a Dél-Zselic SE szervezésében KASI utánpótlás gyerek gálán próbálták ki magukat. Közülük soknak még csak ez volt élete első birkózó megmérettetése. Cél az élményszerzésen túl a tapasztalatok begyűjtése volt. Nyolc egyesületből érkeztek a gyerekek, hogy számot adhassanak felkészültségükről edzőiknek, szüleiknek, és nem utolsó sorban saját maguknak. A nagyobbakhoz hasonlóan ők sem vallottak szégyent, és nagyokat küzdöttek az érmes helyezésekért. A hagyományos lebonyolítási rendszertől eltérően, a rendezők négyfős csoportokat alakítottak ki a súlyoknak, életkoroknak megfelelően.

  1. helyezettek: Szabó Bence, Mazzag Olivér, Czeiner Péter
  2. helyezettek: Simon Áron, Kölesdi Mihály
  3. helyezettek: Urbán Levente, Tégen Ferenc, Csepreghy Péter, Fekete Csanád, Márhoffer Ármin, Bayerle-Berecz Levente

Kadet kf OB

Az október hónapot Dorogon Miklós Mátyás negyedik helyével zárta a 48 kg-os mezőnyben.

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

dth7x

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola