Szövegértés verseny 4. évfolyamon
-
Tatai Enikő
-
Jézsó Vivien
-
Koppányi Noémi
-
Vámosi Noémi
-
Kovács Zoltán Mátyás
-
Rónai Péter
-
Deák Csaba
-
Kovács Gábor
-
Takács Bence
-
Németh László
-
Hajdú Barbara
-
Ferkel Tamás
Nyelvtan verseny 4. évfolyam
-
Katona Kitti
-
Vámosi Noémi
-
Jézsó Vivien
-
Takács Bence
-
Lieber Bettina
-
Tolnai Renáta
-
Németh László
-
Tatai Enikő
-
Balogh Bence
-
Lénárt Gergely
Matematika verseny 4. évfolyam
-
Bartek József
-
Koppányi Noémi
-
Takács Bence
-
Simon Ármin
-
Németh László
-
Gáspár Viktor
-
Hajdú Barbara
|
Szövegértés verseny 3. évfolyam
-
Hajnal Marcell
-
Vass Virág
-
Rabi Dániel
-
Takács Balázs
-
Sümegi Dániel
-
Farkas Réka
-
Rácz Tamás
-
Gárdonyi Réka
-
Pintér Dzsenifer
-
Németh Norbert - Horváth Anikó
-
Szabó Cintia – Prémusz Máté
-
Sudár Dániel Mihály
Nyelvtan-helyesírás verseny 3. évfolyam
-
Hajnal Marcell
-
Rabi Dániel
-
Vass Virág
-
Gárdonyi Réka
-
Farkas Réka
-
Németh Norbert
-
Molnár Dóra
-
Sudár Dániel Mihály
Matematika verseny 3. évfolyam
-
Hajnal Marcell
-
Vass Virág
-
Takács Balázs
-
Sümegi Dániel
-
Farkas Réka
-
Németh Norbert
-
Papp Zsolt
-
Rabi Dániel
-
Jásper Karina
-
Puskás Dorina
-
Molnár Dóra
-
Szilva Dorina
-
Kertész Dániel
-
Szabó Cintia
-
Kovács Kristóf
-
Horváth Anikó
-
Sudár Dániel Mihály
|
Szövegértési verseny 2. évfolyam
-
Maár Csenge
-
Szabó Beatrix (Trixi)
-
Zsákovics Botond
-
Temesvári Donát
-
Garbacz Bendegúz – Tóth Adrián
-
Koppányi Tímea – Veres Rita Liliána – Szabó levente
-
Kaltenecker Réka
-
Klics Márton
-
Gombita Dzsenifer
-
Szabó Fanni – Varga Vivien
-
Kovács Olivér
-
Takács Tamás
Helyesírás verseny 2. évfolyam
-
Kaltenecker Réka
-
Klics Márton
-
Garbacz Bendegúz
-
Koppányi Tímea
-
Igel Bálint
-
Kovács Balázs
-
Szabó Beatrix (Trixi)
-
Gombita Dzsenifer
-
Veres Rita Liliána – Erdélyi Kevin
-
Zsákovics Botond
-
Szabó Fanni
-
Szabó Levente
-
Kollár Krisztián
-
Berki Dániel
-
Temesvári Donát
Matematika verseny 2. évfolyam
-
Temesvári Donát
-
Kovács Balázs
-
Garbacz Bendegúz
-
Gombita Dzsenifer – Varga Vivien – Veres Rita Liliána
-
Szabó Beatrix (Trixi) – Klics Márton
-
Maár Csenge – Szabó Fanni – Gál Ármin
-
Szabó Levente
-
Tóth Adrián – Zsákovics Botond
-
Dienes Máté
-
Berki Dániel – Takács Tamás
-
Kovács Olivér
-
Erdélyi Kevin
-
Petrovics Ádám
-
Sebestyén Fábián
-
Hajdú Elizabet
-
Somogyi Ferenc
-
Orbán Vikrot
|
Szövegértési verseny 1. évfolyam
-
Dienes Mihály
-
Krausz Balázs
-
Nagy Eszter
Szépírási verseny 1. évfolyam
-
Miklós Mátyás Balázs (1.a)
-
Nagy Eszter (1.a)
-
Horváth Zita Kíra (1.b)
Matematika verseny 1. évfolyam
-
Bartek Dávid (1.a)
2.-3. Erdélyi Márió (1.b)
Miklós Mátyás Balázs (1.a)
|