Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2024 8

   


Remekül indult az október a mezőfalvi Gurics György BDSE diák korcsoportos birkózói számára.
A hónap első hétvégéjén, kötöttfogás után szabadfogásban is megkezdődtek a Diákolimpiai versenysorozatok. A rendezés sajátossága, hogy a 12-13 évesek mindkét fogásnemben, addig a 10-11 éves birkózók csak szabadfogásban mérhetik össze erejüket, és felkészültségüket. A sikeres kötöttfogású küzdelmek után, népes csapattal, és bizakodva vágtunk neki a nagykanizsai útnak. A Dunántúlról érkező egyesületek birkózói azért küzdöttek meg egymással, hogy megszerezzék a jogot az országos döntőbe való kijutásért. A nap folyamán sok kiélezett küzdelmet láthattak a szülők és az érdeklődők. A parázs mérkőzéseket követően rendre tanítványaink hagyhatták el győztesen a küzdőteret, de ha éppen nem így alakult, akkor sem volt szégyenkezni való, hiszen mindenki megpróbálta a legjobb teljesítményt kihozni magából. Mindez az érmek, és a továbbjutást érő helyezések számában is megmutatkozott. Fekete Csanád, Tombor Benedek, Parádi László, Zámbó Gergő remek birkózást bemutatva, egyaránt nem talált legyőzőre, és a dobogó legfelsőbb fokára állhattak. Továbbá, a püspökladányi (Diák II korosztály), és tatabányai (Diák I korosztály) országos döntőbe jutott Várnagy Ákos, Novák Sándor, Kaszala Máté, Fierpasz András, Fekete Csaba.

birko2023 1

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

9x badge 2024 kicsi

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola