Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2023 7

   

A húsvéti szünetet követően gyorsan követték egymást az újabb találkozások a leendő elsősök és a tanítók nénik között. A harmadik alkalommal az érkező gyerekek két csoportra bontva játszottak, tanultak, táncoltak. Szilvi néni és Zita játékos feladatokkal, interaktív játékokkal mutatta számukra be az iskolás élet egy szeletét, Dalma néni és Marcsi néni pedig tánctanulással, közös „bulizással” hívta fel a kicsik figyelmét a mozgás és a tánc jelentőségére.
Iskolanyitogató sorozatunk utolsó napján szülők és gyerekek közösen vehettek részt az iskola sokszínűségét megmutató órán. Ismét csoportokra bontva három helyszínen vehettek részt eltérő foglalkozásokon. Szilvi néni és Zita néni sportfoglalkozást tartott, Dalma néni ízelítőt adott egy nemzetiségi német tanórából, Marcsi néni kézműves foglakozással gazdagította az élményeket. Bízunk benne, hogy az eltelt négy hét során minden iskolánkba ellátogató kisdiák talált vonzó elfoglaltságot. Reméljük, hamarosan tanítványokként is köszönthetjük őket!
Köszönet illeti a támogató és érdeklődő szülőket, akik nagy létszámban és rendszeresen hozták gyermekeiket az iskolába. Szintén köszönet illeti a segítő negyedikes gyerekeket és iskolánk vezetőségét, akik sok segítséget adtak a programok szervezése során.
iskolanyitogató3 4 2023iskolanyitogató3 4 2023 2
iskolanyitogató3 4 2023 3
iskolanyitogató3 4 2023 4
iskolanyitogató3 4 2023 5
   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

8x badge DTH2023

   
   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola