Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2024 8

   


Molnár Ferenc regényében egy falatnyi játszótérért harcoltak egymással a gyerekek, január utolsó péntekén iskolánk tornatermében pedig a továbbjutást érő helyezésekért küzdöttek tanítványaink. A Magyar Diáksport Szövetség szervezésében Mezőfalva adott otthont a Grundbirkózó Diákolimpia Területi selejtezőjének. Az iskolák közötti versenyre 29 csapat nevezett, de az előzetes várakozások ellenére sajnos többen betegségek miatt kénytelenek voltak lemondani a versenyt. A cél egyszerű volt. Kitolni, vagy felemelni az ellenfelet a küzdőkörben. Ezt természetesen leírni egyszerű, de kivitelezni annál nehezebb volt, hiszen az ellenfél mindent megtett azért, hogy az Ő kezét emeljék a derbi végén a magasba. A megjelent csapatok parázs hangulatban küzdöttek meg egymással. A Pál utcai fiúkhoz hasonlóan a mezőfalvi gyerekeknek is sikerült helyt állni, és megvédeni a grundot. A kisebb korcsoportos fiúk második, lányok az első helyen, nagyobb fiúk pedig az első helyen jutottak tovább az országos döntőbe. Az iskolatársak, és szülők buzdítása plusz erőt adott, ami remélhetőleg kitart a folytatásban is. Szükség is lesz rá, mert Dunakeszin korosztályonként már az országból feljutó legjobb 12 iskola verseng egymással.

  1. I.korcsoport fiúk:

Gyenei Xavér

Balogh Ervin

Márhoffer Ármin

Radó Noel

Bayerle-Berecz Levente

Kiss Erik

Simon Áron

Tégen Ferenc

  1. I.korcsoport lányok:

Szabó Jázmin

Bölcs Elizabet

Kincses Jázmin

Szabó Dorina

Drapos Noémi

Tausz Lívia Eszter

  1. II.korcsoport fiúk:

Kovács Kornél

Kis Dániel

Szabó Bence

Kölesdi Mihály

Német Bálint

Csepreghy Péter

Huszti Ákos

Mazzag Olvér

Bérdi Balázs

Fekete Csanád

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

9x badge 2024 kicsi

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola