Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2024 8

   


Az ünnepek közeledtével egyre többet gondolunk a meghitt családi összejövetelekre, az ínycsiklandozó finom fogásokra, az otthon illatára, a közös emlékekre és az ajándékozásra. Biztosan önök is mindig gondosan becsomagolják az ajándékokat, és izgatottan várják, hogy milyen reakcióval fogadják majd a szeretteik.

Sajnos nem mindenki töltheti az ünnepeket és a mindennapjait ilyen körülmények között. Sok gyermek szegényes körülmények között él, vagy intézetben, mert nincs családja, vagy a hozzátartozói nem tudnak róla gondoskodni, vagy éppen tartós kórházi ellátására, esetleg speciális szakápolásra szorul. Azonban mi úgy gondoljuk, hogy Nekik is jár a karácsony!

Iskolánk alsós munkaközössége évek óta az advent időszakában gyűjtést szervez a gyerekek körében, szüleik önzetlen támogatásával. A felajánlott játékokat, könyveket, rajzeszközöket, édességeket nagy lelkesedéssel, szeretettel csomagoltuk idén is cipősdobozokba kollégáimmal. Ezek az ajándékok itt maradnak helyben, településünkön élő gyermekek karácsonyát teszik majd boldoggá! A csomagok célbajuttatásában a Családsegítő Szolgálat munkatársai vannak segítségünkre. Köszönet érte nekik!

Hálásak vagyunk az adományozó családoknak, hogy segítségükkel sok-sok kisgyerek arcára csalhatunk mosolyt ebben az évben is szentestén!

Áldott, békés, szeretetteljes karácsonyt kívánunk mindenkinek!

dobozok

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

9x badge 2024 kicsi

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola