Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


karacsony2022

A 2021. év utolsó tanítási napján összegyűltünk iskolánk tornatermében, ahol igazgató asszony az alábbi gondolatokkal köszöntötte a megjelenteket: „ A szeretet olyan, mint minden nagyszerű dolog az életünkben: belőle semmi sem elég. Lényege, hogy szüntelen adni kell!” (Markó Iván) Külön köszöntötte az adventi időszak gyertyagyújtóit akik a következők voltak: Tauz Jázmin 1.a- Fierpasz András 5.a, Kolmankó Lara Nóra 3.a- Kovács Zalán 6.a, Urbán Zoltán 2.a- Papp Adrián 7.a, Fekete Csanád 4.a- Németh Vivien 8.b Iskolánkban minden évben a második évfolyam tanulói készítik el a karácsonyi műsort. A bájos verses, zenés táncos előadás végén diákjainkat a szülői munkaközösség tagjai által készített mézeskaláccsal kínáltuk. A szépen feldíszített fenyőfa alatt meghívott vendégeinkkel együtt örültünk annak, hogy a Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány és Mezőfalva önkormányzata jóvoltából megújult az udvarunkon található játszótér, melyet a gyerekek a téli szünet után vehetnek majd birtokba.

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

dth7x

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola