Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


„2005. óta ünnepeljük Benedek Elek születésnapján szeptember 30-án, a magyar népmeséket. Ezen a napon minden népmesét szerető gyerek és felnőtt megkülönböztetett tisztelettel fordul mind a magyar, mind más népek meséi felé.   Az ünnep célja, hogy a népmesék fennmaradjanak és a mesékben élő bölcsesség eljusson az új generációkhoz.” (Magyar Olvasástársaság)

Iskolánk alsós tanulói Mesehét keretében emlékeztek meg e jeles napról. A gyerekek plakátokat készítettek mesehősökről, a 3-4. osztályos tanulóink, meséket olvastak a legkisebbeknek. A Könyvtármoziban pedig magyar népmeséket tekintettek meg a diákok.

A Szülői Munkaközösség támogatásával péntek délutánonként, egy “igazi” népmesemondó segítségével kalandoztak a gyerekek az Óperencián túlra. Suplicz Mihály mesemondó, hangulatos és varázslatos játékával minden kisdiák igazi mesehőssé válhatott.

A programsorozat zárásaként mese akadályversenyen mutathatták meg bátorságukat, ügyességüket tanulóink. Gyönyörű királylányok, rettenthetetlen hősök próbáltak szerencsét és a különböző akadályokat legyőzve célba érni, és teljesíteni a próbákat. Mert mese, az kell!

Szabóné Kovács Erika munkaközösség-vezető

mese mese

mese mese2

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

dth7x

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola