Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


Bizony, állt a bál! Ha nem is tudtunk hagyományos módon együtt ünnepelni farsangkor, azért ez a gyerekek által szinte legjobban várt esemény most sem maradhatott el. A vidámság nagyon fontos része az életünknek, különösen kisgyermekkorban. A mesék szereplői elvarázsolják őket, szinte azzá válnak, akiről olvasnak, akit megnéznek a filmekben. A legkisebb tárgy, eszköz is elég számukra, hogy azzá lényegüljenek át, akik szeretnének lenni. Hát még ha farsang is van a suliban! Amikor a szülői fantázia is meglódul, és a szebbnél-szebb jelmezek készülnek az otthoni kis varrodákban, vagy kölcsönzőkben.

Az idén egész nap állt a bál! Reggel már kis jelmezesek lepték el az iskolát, és egész nap ezekben az öltözékekben pompáztak a gyerek. Matek órán is hercegnők, harcosok, tigrisek ültek a padokban. Az ebédlőbe is cicák, királyok mentek át, a konyhás nénik nagy örömére. Persze volt sütizés, fánkozás is, úgy ahogy kell. Egy kis vidámságot, felszabadultságot sikerült csempésznünk a szürke hétköznapokba.

farsang

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

dth2020 kituzo iskola 5x 400

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola