Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2024 8

   


Programokban és élményekben gazdag nyarat tudhatnak maguk mögött a Gurics György BDSE birkózói.

A nyár első heteiben, a már hagyománnyá vált két hetes nyári napközis táborunkkal zártuk a tanévet. Az iskola tornatermében, az első héten hatvanan, a második héten negyvenen kapcsolódhattak ki a mozgás segítségével. A tábor célja elsősorban az élményszerzés volt, de a délelőtti tematikus foglalkozásokon, az év folyamán elsajátított birkózó technikák ismétlésére, és gyakorlására is jutott idő. Az edzések mellett, kirándulásokkal és közösségépítő foglalkozásokkal töltöttük el az időt. A nyári hőséget, és persze az izomlázat strandolással, élményfürdőzéssel, vagy erdei kirándulással próbáltuk enyhíteni.

A júliusi pihenő után, augusztus másodikán megkezdtük a felkészülést az őszi versenyszezonra. Dunapataji, és mezőfalvi edzések mellett, a Honvédelmi Sportszövetség sikeres pályázatnak köszönhetően, öt napos szigetvári edzőtáborban vett részt húsz versenyzőnk. A helyi Dél Zselic Sportegyesület jól felszerelt edzőtermében, minőségi felkészülést tudtunk végezni a közös edzések alkalmával. A sportági képzés mellett nagy hangsúlyt fektettünk a hazafias nevelésre is. A pályázat elemeként a versenyzőink, oktatók segítségével megismerkedtek különböző lőfegyverek használatával. Kipróbálhatták a légpuskát, lézer és airsoft fegyvereket és az íjászkodást is. Ezek a programok hatalmas élményt nyújtottak mindenkinek. A fürdőzések, és a látványosan kiépült szigetvári vár interaktív várpedagógiai foglalkozása és fegyverbemutatója színesítette a hetet.

Az utóbbi évek legjobban sikerült nyári felkészülését tudhatjuk magunk mögött, így bátran vághatunk neki a szezonnak.

Fehér Krisztián

nyari programok 2023 1nyari programok 2023 2

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

9x badge 2024 kicsi

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola